Contact

0
Ştiai că avem o pagină de Facebook dedicată sportului buzoian? Alătură-te comunității noastre.

Acest site a apărut din dragoste pentru sport, din pasiune pentru jurnalism şi este dedicat oricărei forme de activitate sportivă din Buzău şi nu numai. Cu timpul, prieteni ai mei şi ai sportului s-au alăturat acestui demers, pentru a construi ceea ce vedeţi acum.
Oricine simte nevoia e invitat să-şi spună părerea despre orice legat de sport, însă atenţie: nicio formă de limbaj vulgar şi nici o jignire nu vor fi tolerate.
Vă invit cu drag într-o lume magnifică, palpitantă, veche de când lumea dar mereu nouă şi atractivă: lumea sportului.
Cei interesaţi mă pot contacta la adresa de e-mail: pitigoi_andrei@yahoo.com

Ştiai că avem o pagină de Facebook dedicată fotbalului buzoian? Alătură-te comunității noastre. 
Articolul precedentMeciuri online
Articolul următorPremium
Autor al cărţii „Drum printre ani – Istoria echipei de fotbal Gloria Buzău 1971 – 2011”. În prezent redactor şef al publicaţiei Buzăul Sportiv, fotojurnalist şi data collector Data Sports Group şi fotograf 123RF. Realizator TV şi moderator al emisiunilor "Sport Maxim", „Fotbal Total”, „TV Sport”, „Eurofotbal”, „Sport Maxim”, „Arena sportivă” şi „Zona neutră”. Prezentator al emisiunilor „În spatele uşilor de restaurant”, „Tainele pensiunii” şi "Bilet de vacanţă". Realizator al DVD-urilor „Războinicii la Ciuta”, „Meciuri de poveste” şi „Palatul Comunal, simbol al Buzăului”. Peste 200 de evenimente sportive comentate (din fotbal, handbal şi futsal). Manager "Buzăul Sportiv" & "Agora Buzau".