LIGA 4, 2016-2017 | Programul competiţional al turului, rezultate şi marcatori!

0
874

Clasament Liga a IV-a
Ediţia 2016-2017

Programul competiţional al turului Ligii a IV-a, ediţia 2016-2017

Etapa I – 3 septembrie
Şoimii Costeşti – Petrolul Berca: 1-6
Metalul Buzău – Recolta Sălcioara: 4-0
Voinţa Lanurile – Şoimii Siriu: 3-1
Team Săgeata – Diadema Gherăseni: 7-0
Tricolorul Gălbinaşi – Victoria Boboc: 2-0
Montana Pătârlagele – Înfrăţirea Zoiţa: 5-0
Avântul Spartac Zărneşti – Locomotiva Buzău: 6-2
Gloria Vadu Paşii – Viitorul 08 Verneşti: 4-1

Etapa a II-a, 10 septembrie
Petrolul Berca – Viitorul 08 Verneşti: 5-3
Locomotiva Buzău – Gloria Vadu Paşii: 2-4
Înfrăţirea Zoiţa – Avântul Spartac Zărneşti: 0-0
Victoria Boboc – Montana Pătârlagele: 0-2
Diadema Gherăseni – Tricolorul Gălbinaşi: 2-1
Şoimii Siriu – Team Săgeata: 1-7
Recolta Sălcioara – Voinţa Lanurile: 0-2
Şoimii Costeşti – Metalul Buzău: 0-8

Etapa a III-a, 17 septembrie
Metalul Buzău – Petrolul Berca: 8-1
Voinţa Lanurile – Şoimii Costeşti: 3-0
Team Săgeata – Recolta Sălcioara: 6-0
Tricolorul Gălbinaşi – Şoimii Siriu: 3-1
Montana Pătârlagele – Diadema Gherăseni: 5-2
Avântul Spartac Zărneşti – Victoria Boboc: 4-2
Gloria Vadu Paşii – Înfrăţirea Zoiţa: 0-3
Viitorul 08 Verneşti – Locomotiva Buzău: 6-0

Etapa a IV-a, 24 septembrie
Petrolul Berca – Locomotiva Buzău: 7-2
Înfrăţirea Zoiţa – Viitorul 08 Verneşti: 4-1
Victoria Boboc – Gloria Vadu Paşii: 3-1
Diadema Gherăseni – Avântul Spartac Zărneşti: 0-2
Şoimii Siriu – Montana Pătârlagele: 0-3
Recolta Sălcioara – Tricolorul Gălbinaşi: 2-4
Şoimii Costeşti – Team Săgeata: 0-10
Metalul Buzău – Voinţa Lanurile: 5-0

Etapa a V-a, 1 octombrie
Voinţa Lanurile – Petrolul Berca: 0-1
Team Săgeata – Metalul Buzău: 2-3
Tricolorul Gălbinaşi – Şoimii Costeşti: 7-3
Montana Pătârlagele – Recolta Sălcioara: 5-1
Avântul Spartac Zărneşti – Şoimii Siriu: 8-0
Gloria Vadu Paşii – Diadema Gherăseni: 3-2
Viitorul 08 Verneşti – Victoria Boboc: 2-2
Locomotiva Buzău – Înfrăţirea Zoiţa: 5-0

Etapa a VI-a, 8 octombrie
Petrolul Berca – Înfrăţirea Zoiţa __-__
Victoria Boboc – Locomotiva Buzău __-__
Diadema Gherăseni – Viitorul 08 Verneşti __-__
Şoimii Siriu – Gloria Vadu Paşii __-__
Recolta Sălcioara – Avântul Spartac Zărneşti __-__
Şoimii Costeşti – Montana Pătârlagele __-__
Metalul Buzău – Tricolorul Gălbinaşi __-__
Voinţa Lanurile – Team Săgeata __-__

Etapa a VII-a, 15 octombrie
Team Săgeata – Petrolul Berca __-__
Tricolorul Gălbinaşi – Voinţa Lanurile __-__
Montana Pătârlagele – Metalul Buzău __-__
Avântul Spartac Zărneşti – Şoimii Costeşti __-__
Gloria Vadu Paşii – Recolta Sălcioara __-__
Viitorul 08 Verneşti – Şoimii Siriu __-__
Locomotiva Buzău – Diadema Gherăseni __-__
Înfrăţirea Zoiţa – Victoria Boboc __-__

Etapa a VIII-a, 22 octombrie
Petrolul Berca – Victoria Boboc __-__
Diadema Gherăseni – Înfrăţirea Zoiţa __-__
Şoimii Siriu – Locomotiva Buzău __-__
Recolta Sălcioara – Viitorul 08 Verneşti __-__
Şoimii Costeşti – Gloria Vadu Paşii __-__
Metalul Buzău – Avântul Spartac Zărneşti __-__
Voinţa Lanurile – Montana Pătârlagele __-__
Team Săgeata – Tricolorul Gălbinaşi __-__

Etapa a IX-a, 29 octombrie
Tricolorul Gălbinaşi – Petrolul Berca __-__
Montana Pătârlagele – Team Săgeata __-__
Avântul Spartac Zărneşti – Voinţa Lanurile __-__
Gloria Vadu Paşii – Metalul Buzău __-__
Viitorul 08 Verneşti – Şoimii Costeşti __-__
Locomotiva Buzău – Recolta Sălcioara __-__
Înfrăţirea Zoiţa – Şoimii Siriu __-__
Victoria Boboc – Diadema Gherăseni __-__

Etapa a X-a, 5 noiembrie
Petrolul Berca – Diadema Gherăseni __-__
Şoimii Siriu – Victoria Boboc __-__
Recolta Sălcioara – Înfrăţirea Zoiţa __-__
Şoimii Costeşti – Locomotiva Buzău __-__
Metalul Buzău – Viitorul 08 Verneşti __-__
Voinţa Lanurile – Gloria Vadu Paşii __-__
Team Săgeata – Avântul Spartac Zărneşti __-__
Tricolorul Gălbinaşi – Montana Pătârlagele __-__

Etapa a XI-a, 12 noiembrie
Montana Pătârlagele – Petrolul Berca __-__
Avântul Spartac Zărneşti – Tricolorul Gălbinaşi __-__
Gloria Vadu Paşii – Team Săgeata __-__
Viitorul 08 Verneşti – Voinţa Lanurile __-__
Locomotiva Buzău – Metalul Buzău __-__
Înfrăţirea Zoiţa – Şoimii Costeşti __-__
Victoria Boboc – Recolta Sălcioara __-__
Diadema Gherăseni – Şoimii Siriu __-__

Etapa a XII-a, 19 noiembrie
Petrolul Berca – Şoimii Siriu __-__
Recolta Sălcioara – Diadema Gherăseni __-__
Şoimii Costeşti – Victoria Boboc __-__
Metalul Buzău – Înfrăţirea Zoiţa __-__
Voinţa Lanurile – Locomotiva Buzău __-__
Team Săgeata – Viitorul 08 Verneşti __-__
Tricolorul Gălbinaşi – Gloria Vadu Paşii __-__
Montana Pătârlagele – Avântul Spartac Zărneşti __-__

Etapa a XIII-a, 26 noiembrie
Avântul Spartac Zărneşti – Petrolul Berca __-__
Gloria Vadu Paşii – Montana Pătârlagele __-__
Viitorul 08 Verneşti – Tricolorul Gălbinaşi __-__
Locomotiva Buzău – Team Săgeata __-__
Înfrăţirea Zoiţa – Voinţa Lanurile __-__
Victoria Boboc – Metalul Buzău __-__
Diadema Gherăseni – Şoimii Costeşti __-__
Şoimii Siriu – Recolta Sălcioara __-__

Etapa a XIV-a, 3 decembrie
Petrolul Berca – Recolta Sălcioara __-__
Şoimii Costeşti – Şoimii Siriu __-__
Metalul Buzău – Diadema Gherăseni __-__
Voinţa Lanurile – Victoria Boboc __-__
Team Săgeata – Înfrăţirea Zoiţa __-__
Tricolorul Gălbinaşi – Locomotiva Buzău __-__
Montana Pătârlagele – Viitorul 08 Verneşti __-__
Avântul Spartac Zărneşti – Gloria Vadu Paşii __-__

Etapa a XV-a, 10 decembrie
Gloria Vadu Paşii – Petrolul Berca __-__
Viitorul 08 Verneşti – Avântul Spartac Zărneşti __-__
Locomotiva Buzău – Montana Pătârlagele __-__
Înfrăţirea Zoiţa – Tricolorul Gălbinaşi __-__
Victoria Boboc – Team Săgeata __-__
Diadema Gherăseni – Voinţa Lanurile __-__
Şoimii Siriu – Metalul Buzău __-__
Recolta Sălcioara – Şoimii Costeşti __-__

Loturile echipelor participante în ediţia 2016-2017 a Ligii a IV-a

LĂSAȚI UN MESAJ