![prelungiri-iulica-trasnea](http://buzaul-sportiv.ro/wp-content/uploads/2021/01/prelungiri-iulica-trasnea-696x512.jpg)
Preşedintele echipei de futsal, Luceafărul Buzău a fost prezent în prima emisiune „Prelungiri” din acest an. Iulian Trăsnea a vorbit despre ratarea la mustaţă a calificării în play-off-ul Ligii I, despre evoluţia din actuala stagiune a singurei reprezentante a judeţului în prima ligă, despre arbitrajele catastrofale, dar şi despre scurta perioadă petrecută la SCM Gloria Buzău. Urmăreşte aici integral emisiunea în format video.