![Marian Roşu în faţa celui mai important meci din cariera de antrenor.](http://buzaul-sportiv.ro/wp-content/uploads/2013/03/marian-rosu-olimpia-rm-sarat.png)
Vezi aici ce a declarat tehnicianul Gloriei Buzău, Marian Roşu, la capătul meciului cu Olimpia Râmnicu Sărat. Află cu ce gânduri pleacă buzoienii la Axintele, pentru „finala” cu Viitorul.
MARIAN ROŞU, ANTRENOR GLORIA BUZĂU
[jwplayer mediaid=”564″]
Vezi aici ce a declarat tehnicianul Gloriei Buzău, Marian Roşu, la capătul meciului cu Olimpia Râmnicu Sărat. Află cu ce gânduri pleacă buzoienii la Axintele, pentru „finala” cu Viitorul.
MARIAN ROŞU, ANTRENOR GLORIA BUZĂU
[jwplayer mediaid=”564″]